Спеціальна пропозиція для бізнеса


Коли ви обираєте договір на абонентське обслуговування офісу на протязі року, ми забезпечуємо нашим клієнтам унікальний комплекс послуг, що гарантує успішний сценарій::

  • Наші переваги для Вас: безкоштовне сервісне обслуговування протягом першого місяця для всієї ІТ-інфраструктури компанії. Це унікальна можливість оцінити якість наших послуг перед прийняттям рішення про співпрацю.
  • Комплексний аудитзалучає до співпраці фахівців з різних напрямків: ІТ-безпека, архітектура мережі, серверні рішення, вебпрограмування, розробка 1С. Ми не просто аудитуємо, але і пропонуємо конкретні рішення для ефективного вирішення всіх завдань вашої компанії.
  • Для економії Вашого бюджету ми зможемо надати Вам корпоративні знижки на програмне забезпечення від наших партнерів. Це повністю комплексний підхід до вирішення Ваших проблем і завдань.
  • Ваш персональний менеджер, який не дозволить собі бути неввічливим, а завжди побажає Вам гарного дня, подбає, щоб Ваша проблема була вирішена в найкоротші терміни.

Поспішайте скористатися спеціальною пропозицією прямо зараз, і ми гарантуємо Вам виконання всіх зобов’язань.

Давайте Обговоримо проєкт !

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15 хвилин та відповість на всі запитання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом