Технічна підтримка серверів


Технічна підтримка серверів та встановлення, підтримка та модернізація IT-інфраструктури становлять основу ефективного управління всіма бізнес-процесами компанії.
Це забезпечує збереження всієї інформації та належних інструментів для роботи, таких як бази даних, системи планування ресурсів підприємства (ERP), системи управління взаємодією з клієнтами (CRM) та веб-сайти.

Абонентське обслуговування серверів складається з:

 1. Налаштування та проектування сервера.
 2. Збірка та установка серверного обладнання.
 3. Встановлення серверної платформи.
 4. Налаштування сервера.
  • моніторинг стану апаратних компонентів сервера за допомогою оснащення KVM, виявлення помилок оперативної пам’яті та контроль за температурним режимом компонентів.;
  • створення та підтримка локальних користувачів.;
  • встановлення оновлень та додатків безпеки для системи Windows Server;
  • забезпечення антивірусного захисту, включаючи оновлення антивірусних сигнатур та перевірку журналу безпеки карантину;
  • налаштування системи резервного копіювання для сервера терміналів, сервера 1С та SQL;
  • регулярне відновлення даних з резервної копії для перевірки їх цілісності;
  • відновлення роботи сервера в разі аварійного збою.

Звертаю вашу увагу, що в рамках ціни за обслуговування сервера, ми постійно відслідковуємо та контролюємо роботу обладнання. Це означає, що ми оперативно реагуємо на можливі проблеми, а не чекаємо, доки вони зростуть, і лише тоді реагуємо. Всі роботи з сервером, які можуть спричинити збої, проводимо в нічний час, щоб знизити час простою в роботі.

Ми розуміємо, що сервер є ключовим компонентом у роботі вашого підприємства, будь то сервер 1С або сервер баз даних. Саме через нього здійснюється основний робочий процес. Тому наш чіткий контроль і постійний моніторинг забезпечать стабільну роботу вашого сервера.

Давайте Обговоримо проєкт !

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15 хвилин та відповість на всі запитання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом