Адміністрування сервера для 1С


Наша компанія працює в галузі ІТ протягом декілька років і спеціалізується на обслуговуванні малих та середніх бізнесів. Ми готові оперативно та якісно налаштувати сервер для програми «1С: Підприємство» і надати повний обсяг цілодобової технічної підтримки.

Переваги роботи з 1С на віддаленому сервері:

 1. Скорочення витрат на IT-інфраструктуру за рахунок перенесення складних обчислень на потужний і відмовостійкий сервер.
 2. Віддалена робота в 1С з будь-якої точки планети.
 3. Більш надійне зберігання даних у порівнянні зі звичайними комп’ютерами і ноутбуками.
 4. Розмежування прав доступу до інформаційної системи.
 5. Оптимізація широкого спектру бізнес-процесів.
 6. Цілодобова доступність сервера.
 7. Шифрування обміну даними (VPN).

Для організації роботи в 1С нам потрібно:

 1. Налаштування термінального сервера.
 2. Встановлення СУБД MS SQL Server.
 3. Встановлення сервера «1С:Підприємство».
 4. Налаштування системи безпеки сервера.
 5. Резервне копіювання та захист даних.

*Кожен з цих етапів дуже важливий і вимагає спеціальних навичок під час налаштування і роботи.Переваги роботи з 1С на віддаленому сервері:


Ваші фахівці надають нам інформацію про кількість працівників, які будуть працювати на сервері. Після отримання цієї інформації, наші фахівці розраховують необхідні обчислювальні ресурси, підбирають комплектацію та планують конфігурацію обладнання. Якщо виникає потреба, ми надаємо допомогу у придбанні сервера.

Після цього проводиться процес встановлення Windows Server. Операційна система оновлюється до останньої актуальної версії, та додатково налаштовується система безпеки і резервне копіювання. Також розгортається служба термінального сервера для забезпечення взаємодії з користувачами.Встановлення СУБД MS SQL Server


Для ефективної роботи 1С потрібна взаємодія між сервером баз даних (SQL сервером) та сервером 1С. Наше завдання полягає в ретельному налаштуванні цієї взаємодії, що включає створення бази даних, налаштування брандмауера Windows та додавання користувача до MS SQL Server. Чому саме SQL, а не файлова система? Відповідь проста – платформа 1С є досить «важкою» сама по собі, і використання баз даних дозволяє значно швидше обробляти запити, забезпечуючи також цілісність бази даних.Встановлення сервера «1С: Підприємство»


Встановлення сервера «1С: Підприємство» відбувається після налаштування MS SQL Server. На цьому етапі проводиться налаштування самого сервера 1С.Налаштування системи безпеки сервера


Цей абзац описує важливість правильної налаштування групових політик безпеки і доступу до сервера, оскільки на нього будуть під’єднуватися співробітники з різних місцезнаходжень. Зазвичай, співробітникам надається можливість лише запускати програми, і всі інші операції блокуються, доступ до яких можливий лише за згодою керівників або начальника відділу. Також на сервері встановлюються антивірусне програмне забезпечення і програмний брандмауер (Firewall) для забезпечення додаткового рівня захисту.Резервне копіювання та захист даних.


Резервне копіювання є надзвичайно важливим процесом, оскільки іноді можуть виникати ситуації, коли необхідно відновити дані. Завдяки наявності старої копії на резервному диску, ми зможемо легко здійснити відновлення. Частота створення резервних копій налаштовується індивідуально і залежить від розміру даних, тривалості їх зберігання та інших факторів. Резервне копіювання здійснюється для забезпечення безпеки та зменшення ризику втрати важливої інформації.

Давайте Обговоримо проєкт !

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15 хвилин та відповість на всі запитання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом