ХМАРНА IT-ІНФРАСТРУКТУРА


Якщо у вас немає бажання витрачати значні кошти на покупку сервера, і ваші співробітники розміщені на різних місцях, то віртуальний кабінет (віддалений сервер у хмарі) стане ідеальним рішенням для вашого бізнесу.

Етапи впровадження: 

  1. Пошук та оренда віддаленого сервера.
  2. Конфігурація сервера та встановлення необхідного програмного забезпечення.
  3. Налаштування віддалених робочих столів.

Пошук і оренда віддаленого сервера 

Під час вибору потрібного сервера ми беремо до уваги всі побажання замовника і вивчаємо всі технічні характеристики сервера. На даному етапі особливо важливо, щоб хостинг-провайдер мав якісний дата-центр з неперервною підтримкою 24/7.

Протягом усього періоду нашої роботи, ми можемо виділити найбільш надійних постачальників хостингу в Україні: Мірохост, ХОСТПРО, ФРІХОСТ, та в Європі — Хезнер. Якісний хостинг в Європі гарантує збереження та надійність ваших даних.

Після отримання даних про кількість співробітників та перелік програмного забезпечення, що буде встановлюватися на сервері, ми зможемо підібрати відповідну конфігурацію.

Налаштування сервера, встановлення програмного забезпечення

Після того, як наші спеціалісти отримують доступ до сервера, вони розпочинають процес налаштування та конфігурації. Ці дії виконуються у такому порядку:

  • встановлення операційної системи;
  • налаштування групових політик;
  • безпеки сервера;
  • віддалене під’єднання до сервера;
  • резервне копіювання даних.

Налаштування віддалених робочих столів 

Використання віддаленого робочого столу дозволяє здійснювати підключення до сервера з різних місць, необов’язково перебуваючи у головному офісі компанії. Цей спосіб роботи характеризується високою надійністю та гнучким управлінням вашим бізнесом.

Завдяки тому, що всі дані зберігаються на віддаленому сервері, вони доступні з будь-якої точки світу при наявності підключення до Інтернету.

Якщо у вас обмежений бюджет, ми пропонуємо вигідне рішення за допомогою тонких клієнтів. Тонкий клієнт — це компактний, безшумний комп’ютер, який вартує значно дешевше, ніж звичайний стаціонарний ПК. За допомогою таких тонких клієнтів ми під’єднуємося до сервера і використовуємо його ресурси, на якому знаходяться всі необхідні програми та застосунки для вашої роботи. Усі дані зберігаються на віддаленому сервері, і там відбуваються всі обчислення. Таким чином, ми можемо швидко організувати роботу офісу без значних фінансових витрат.

Давайте Обговоримо проєкт !

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію, наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 15 хвилин та відповість на всі запитання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом